Retro and Rare
covering unique games from past and present

Fryzury na jesień

August 19th, 2013 by Goosarperka

Każda z nas wie, że fryzura jest jednym z najbardziej widocznych elementów naszego piękna. Należycie dobrana i wystylizowana podkreśla urodę i dodaje powabu kobiecie. Jednak każda kobieta jest inna, i tym samym musimy pamiętać, aby typ fryzury dobierać pod siebie, a nie kierując się fryzurami innych kobiet. Zakłady fryzjerskie, czy to fryzjer w Warszawie, we Wrocławiu, czy też fryzjer Kraków , proponują nam rożnego rodzaju fryzury na daną porę roku, uwzględniając bieżące trendy w modzie. Niestety, gdyż wspaniałe lato będzie się kończyć, postanowiłam przedstawić nadchodzące trendy w stylizacji włosów na nadchodzącą jesień i zimę.

Zbliżający się sezon jesień – zima zapowiada sięniesamowicie interesująco. Styliści i gabinety fryzjerskie już przygotowują się do wprowadzenia nowych trendów we fryzurach w ten okres. Zacznijmy po kolei omawianie najważniejszych trendów.
Styliści twierdzą, że tej jesieni oraz zimą dominować będzie tzw. przedziałka z boku. Układana jest ona nisko z wybranej strony głowy. Ważne jest to, że nosimy ją nie tylko, jak to najczęściej bywa, z spiętymi włosami, ale i z rozpuszczonymi. Fryzura ta idealnie pasuje do koszulki z kołnierzykiem, jaki i dozwykłej sukienki.

Ostatnio dosyć często na wybiegach można spotkać modelki z farbowanymi włosami. Jednak pozostaje tu pytanie, czy aby na pewno ten trend będzie istotny w tym sezonie. Jeżeli wybrałybyśmy stonowane kolory, np. lawendowy to połączenie takiej fryzury z czarną kreacja może dać piorunujący efekt.
Podobno kolejną fryzurą, którą musisz spróbować tej jesieni, są włosy zaczesane do tyłu. Włosy zaczesane do tyłu oraz połączone w całość mocnym kokiem, powoduje że eksponujemy kształt twarzy i uszu, dlatego warto w przypadku takiej fryzury założyć ładne kolczyki.

Kolejnym trendem zapowiadanym na ten sezon ma być tzw. efekt wilgotnych włosów. Tym sposobem wet look powraca bardzo szybko. Nie chodzi w tym rodzaju uczesania o to, aby włosy były mokre, ale o takie wrażenie. Na poszczególne kosmyki włosów nakładany jest błyszczyk, który powoduje taki efekt. Wet look polecany jest na spiętych w kucyk włosach lub zaczesanych gładko do tyłu lub ułożonych w kok.

Na koniec, pojawiające się także w poprzednich sezonach fale na końcach włosów, także będą modne i w tym. Jest to bardzo powabna i kobieca fryzura, która świetnie wygląda na długich i gęstych włosach. Bardzo ładnie wygląda, gdy włosy są rozpuszczone.

Posted in NES

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.