Retro and Rare
covering unique games from past and present

Cały film Niezniszczalni 3 (2014) online z polskim lektorem

July 31st, 2014 by werfiki2

Niezniszczalni 3 lektor pl

Ortiz został mistrzem kategorii WBC w 2011 roku. Gdy bronił tytułu w walce z Floydem Mayweatherem i stracił po kontrowersyjnym nokaucie (cios spadł na niego, kiedy przepraszał za nasz faul), szedł się jednym z najulubieńszych sportowców. Po nieudanych próbach powrotu na sportowy szczyt, postanowił się na naprawę kierunku kariery i bokserski ring zmieniłem na cel filmowy. Rezultaty jego zestawu w kinach już 15 sierpnia.

Ortiz pojawi się w „Niezniszczalnych 3” jako Mars – młody Niezniszczalny. Jest strzelcem równym z miażdżąco szybką pięścią. Do obsługi twardzieli został zrekrutowany aby pomóc rozprawić się z wrogiem numer jeden: Conradem Stonebanksem. Pięściarz nie będzie szczególnym sportowcem, istniejącym w „Pewnych 3”. Będą mu prowadzić Randy Couture, legenda MMA i Ronda Rousey, zawodniczka UFC, judoczka i zdobywczyni brązowego medalu na Olimpiadzie w Pekinie.

Doświadczenie to wywołało ogromne poruszenie: tłum gapiów na kilka chwili zablokował obrót na najważniejszej canneńskiej ulicy. Następnie zrobiła się konferencji prasowa z udziałem gwiazd i pokaz “Niezniszczalnych 3″. – Filmy akcji zazwyczaj będą udzielać wspaniałą zabawę – powiedział Arnold Schwarzenegger. Trzymamy za zobowiązanie i wyczekujemy na premierę “Niezniszczalnych 3″!

Schwarzcharakterem będzie tymże razem Mel Gibson (jako Conrad Stonebanks). Kiedyś ramię w skrzydło z Barneyem (Sylwester Stallone) zakładał grupę Niezniszczalnych, tymczasem jest stałym handlarzem bronią. Pomiędzy ich grupami rozegra się śmiertelna rozgrywka, a Stonebanks, aby zdobyć, zatrudni osoby zdrowsze, większe a mocno doświadczone z metodą niż ich podstarzali przeciwnicy.

Posted in Misc

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.