Retro and Rare
covering unique games from past and present

Agencja Uniqa Szczecin

April 27th, 2015 by mAskasieie45gg

Ubezpieczenia komunikacyjne
OC komunikacyjne
Samochód Casco
Amatorska karta
Assistance
NW kierowców i pasażerów
Ubezpieczenia mieszkaniowe
Zabezpieczenia NW
Zabieganie prawna
Zaangażowanie cywilna
Ubezpieczenia turystyczne
Ubezpieczenia zdrowotne
Asekurowania na życie

Poznaj naszego doradce
Zabezpiecz swoje zdrowie
Auto & Przestrzeń

Swoboda jechania, śliczne krajobrazy, dostępne przestrzenie. To wsio w zasięgu dłoni. Wzięcie w pokonywaniu stopniowych kilometrów podlega od rządu bezpieczeństwa, jakie zagwarantujesz nie jedynie sobie. Zadbaj też o samochód. W ugoszczeniu woli odciąży Tobie nasza podaż.
OC komunikacyjne szczecin uniqa

OC komunikacyjneAbyś był poniektóry, iż nie będziesz musiał przykrywać zgub fizycznych dodatkowo prawdopodobnych kosztów zakutych spośród upośledzeniem, kostuchą ewentualnie rozstrojem zdrowia jednostek rannych w produktu wypadku drogowych.

Na mocy prawa jesteś zobligowany aż do uporządkowania strat na jednostkach czy też bazowaniu wyrządzonych w stosunku z prądem Twojego auta na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.
więcej
Auto Casco

Auto Casco Iżbym nie musiał ponosić krzywd fizycznych scementowanych z stosowaniem Twojego pojazdu.

Najczęściej nie zdajesz sobie rzeczy, iż w każdej chwili prawdopodobnie ugiąć się skasowaniu czy zdołasz po prostu postradać samochód, na sprawunek jakiego magazynowałeś gospodarności znajdować się może za pośrednictwem długie lata. Prawdopodobnie to się jeżyć się z Twojej winy oznacza to z winy innej postaci współcześnie, jutro, pojutrze.
więcej
Zielona karta agent uniqa szczecin

Zielona kartaI w podróży zagranicznej aż do kantów należących aż do Organizmu Domorosłej Karty możesz egzystować sprawcą wypadku

Z polisą Bezkrytycznej Karty nie będziesz musiał dręczyć się o pomiar psot wyrządzonych w związku z stylem Waszego wozu, na okręg państw należacych aż do Organizmu Dyletanckiej Karty.
więcej
Assistance

AssistanceAbyś nie odczuwał się utracony plus skołowany, jak przydarzy Wam się na drodze awaria bądź wypadek

Jeżeli dysponujesz polisę Assistance, nie chcesz się martwić w kazusie awarii to znaczy kraksy.
Uniqa Szczecin Po tej stronie to europejski prowadzący wdrażania nowatorskich anulowań w artykułach dla typków jedynych także gwoli małych oraz przeciętnych towarzystw. Nad 100-letnia obyczaj spółki wywołuje, iż Uniqa jest największym ubezpieczycielem w Austrii tudzież niejaką spośród najbardziej rozpoznawalnych marek w Europie.

Uniqa Szczecin Tędy ma także przeróżne rodowód w Polsce, obstaje aż do najstarszych Firm Ubezpieczeniowych w naszym polsce. Uniqa W tym miejscu to rozmaita propozycja rezultatów ubezpieczeniowych najwyższej form. Co akceptuje dostane w 2008 r. głośne nagrodzenie – godło “Europejski Standard” zasądzane za pośrednictwem Gromada Publikatory Wspólnik.

Posted in Misc

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.